پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

ارزش واقعی هر مشاوره

ارزش واقعی هر مشاوره

یکی از کارهایی که هر نماینده باید انجام دهد تعیین ارزش زمانی و ریالی مشاوره هاست. :

این ارزش را بر حسب مدت زمان فعالیت، بردرو و پرتفو بیمه نامه محاسبه کنید.

اگر شما ارزش مشاوره ها را شناسائی نکنید زحمات شما منجر به کارمزد کم یا نامناسب می شود.

در حقیقت اندازه گیری ارزش مشاوره های انجام شده تصویری شفاف از روند فعالیت ها، رشد و سهم ما از کارمزد را نشان می دهد.

برای مشخص کردن و محاسبه ارزش پولی هر مشاوره و ارزش واقعی زمانی که به یک مشاوره اختصاص می دهید سه معیار اساسی پیش روی ما قرار دارد.

  1.  تعداد بیمه گذاران ثبت شده
  2.  میزان پرتفو تولید شده
  3. مدت زمان فعالیت

مثال: نماینده ای که در مدت 4 ماه 100بیمه نامه 20.000.000 پرتفو دارد.

در نظر بگیرید که هر ساعت کاری از این نماینده حدودا 15.000 تومان ارزش دارد و اگر به زمانهایی که سپری می شوند توجه نکند و برنامه ریزی را جدی نگیرد. در طول روز، هفته ، ماه و سال ، چند ساعت و با چه ارزشی ؟ منابع مالی اش اتلاف می شود؟ وقتی نماینده ای تصمیم به فعالیت مستمر می گیرد برای رسیدن به هدفش ناچار است مسیر مشخصی را طی کند. پس از ابتدا مسیر را دقیقا مشخص کنید تا وسط راه مجبور نشوید هدف را عوض کنید. (خشت اول را محکم بساز...). نماینده موفق قبل از شروع مشاوره به چند سوال پاسخ می دهد و وضعیت خود را روشن می سازد و سپس اقدام به اجرای برنامه می کند.

بر این اساس گفته می شود که ارزش کارمزد هر مشاوره این نماینده 40.000 تومان می ارزد. ودر هر ماه 25 بیمه نامه صادر شده است. به عبارتی در هر مشاوره 40.000 تومان درآمد ایجاد میشود.

25=100/4

این امر سبب می شود که یک نماینده متوجه ارزش هر ساعت از مشاوره اش باشد و زمان خود را مدیریت کند تا پول بیشتری بدست آورد و بدون فوت وقت و با برنامه ریزی عمل کند.

به طور مثال: اگر کارمزد یک نماینده 3.000.000 تومان باشد.

 

 

 

 

در نظر بگیرید که هر ساعت کاری از این نماینده حدودا 15.000 تومان ارزش دارد و اگر به زمانهایی که سپری می شوند توجه نکند و برنامه ریزی را جدی نگیرد. در طول روز، هفته ، ماه و سال ، چند ساعت و با چه ارزشی ؟ منابع مالی اش اتلاف می شود؟

وقتی نماینده ای تصمیم به فعالیت مستمر می گیرد برای رسیدن به هدفش ناچار است مسیر مشخصی را طی کند. پس از ابتدا مسیر را دقیقا مشخص کنید تا وسط راه مجبور نشوید هدف را عوض کنید. (خشت اول را محکم بساز...).

نماینده موفق قبل از شروع مشاوره به چند سوال پاسخ می دهد و وضعیت خود را روشن می سازد و سپس اقدام به اجرای برنامه می کند.

  1.  یک روزه کاری نماینده چگونه باید باشد؟

  2.  از کجا شروع کند؟

  3.  تنظیم ساعت مشاوره در روز به چه صورت باشد؟  و در صورت عدم حضور مشتری در محل قرار هدف دومی (مشتری بعدی) داشته و مشتری جدید را از لیست انتظار و U شکل جبران نمایند.

  4.  دقیقا چقدر زمان برای اجرای برنامه هایش دارد؟

( در واقع همان اجرای برنامه سین است که توسط مدیران فروش آموزش داده شده است و در صورت عدم آشنایی می توانید با مدیران خود مطرح کنید.)

اگر برنامه یک نماینده به طور منظم اجرا شود و خود را ملزم به اجرای تعهداتش بداند. قطعا نتایج دلخواه حاصل می شود.

طبق قانون نظم همه تلاش ها پاداش دارند اما تلاشهای منظم پاداش مضاعف دارند. درست است که الان تلاش می کنید و نتیجه می گیرید اما اگر این تلاش منظم بود نتیجه ی چند برابر داشت.

نکته: هرگز از مشاوره رفتن به طور مستمر و منظم غفلت نکنید حتی اگر نتیجه ای حاصل نشد به مشاوره رفتن ادامه دهید و نظم را بهم نزنید

تا جواب و پاداش اجرای قانون نظم را دریافت کنید آن هم از جایی که تصورش هم غیر ممکن است نتیجه حاصل میگردد چرا که کائنات به حرکت وتلاشهایی که انجام می دهید بدهکار است.

بنابراین قیف فروش را همواره افزایش دهید چرا که طبق قیف :

هر چقدر ورودی قیف بیشتر و بزرگتر باشد به همان میزان درخروجی ، مشتریان بیشتری هم خواهید داشت حال در نظر بگیرید همین قیف نصف شود ببینید چقدردر راندمان تاثیر خواهد داشت.

لذا با توجه به اهمیت و شناسائی ارزش مشاوره هایی که به فروش ختم می شود. پنج گام را در زمینه تعیین مشتریان بررسی می کنیم ( طبق قیف فروش).

1-      قبل از هر اقدام باید تعداد مشتریان خود را به طور واضح و مشخص تعیین نمایید. وطبق برنامه روزانه شروع کنید و با مراجعه  سطح آگاهی مشتریان را افزایش دهید.

2-       نفوذ بر دل و ذهن مشتریان هدف ( با برقراری ارتباط) و جلب نظر مشتری به اینکه نماینده ای متفاوت هستید و خدمت بیمه ای شما نیاز وی را رفع می کند.

3-      مشتری با کمک شما تصمیم می گیرد و اقدام به خرید می کند که در بیشتر اوقات با چندین بار پیگیری به فروش ختم می شود. و در واقع ارزش واقعی مشاوره شما مشخص می گردد.

4-      گذشت زمان موجب فراموشی مشتری از خدمات بیمه و یا بدبین ومنفی شدن وی توسط سایرین و همچنین عدم ارتباط نماینده با مشتری موجب عدم واریزی بیمه نامه می شود و مشتریان کمتری باقی می ماند( ریزش مشتری).

5-      از بین مشتریان باقی مانده با هر کسی که ارتباط موثرتری داشته باشید، وقت بیشتری را به مشتری اختصاص دهید و مشاوره ای اجرا کرده باشید که بیمه را به خوبی درک کرده باشد حتی اگر این مشتری در ابتدا نسبت به بیمه بدبین بوده با رفع شدن ابهامات حالا دیگر این مشتری خود حکم یک بازاریاب را برای شما دارد.

توجه: وقتی به سمت خروجی قیف می رسیم با ریزش مشتری مواجه می شویم.

تا می توانید قیف خود را پر کنید تا این ریزش جبران شود و همواره مشتری داشته باشید.

نویسنده : فرزانه بهرامی
منبع: www.poyandeganpasargad.com

سایر مقالات آموزش فروش

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر

پویندگان پاسارگاد