پویندگان پاسارگاد

بیمه پاسارگاد کد 920

بیمه عمر و بازنشستگی پاسارگاد – تکمیل بازنشستگی)

چه عواملی باعث بی هدفی و یا گم کردن بازار می شود ؟

همانطور که میدانید عدم تمرکز در کار و نداشتن برنامه منظم باعث کم رنگ شدن هدف و در نتیجه توجه به دغدغه های زندگی میشود و همین امر موجب نگرانی و بهم خوردن افکار میگردد که نتایجی نیز به دنبال دارد ( اثر موجی) از آنجا که همه نماینده ها میل به رشد و پشرفت دارند ، حس نداشتن آینده ای روشن وافکارمنفی و نگران کننده بر روی آنها تاثیر میگذارد و سطح کارایی و تمرکز را کمتر می کند .

در این مقاله با مواردی که باعث سردرگمی در فروش یک نماینده میشود آشنا میشویم :

برای رفع این مشکلات تکنیک های مربوطه را اجراکرده و موفق به اجرای اهدافتان شوید :

1- قبل از رفتن نزد مشتری از مشاوره تان تصویر سازی کنید، )تجسم خلاق). طبق تحقیقات صورت گرفته اعتماد به نفس را افزایش میدهد و بسیار تاثیر گذار است .                                                                                                                   

 -2در یک فضای خلوت نشسته ، چشمان خود را ببندید و بر روی تنفس خود تمرکز کنید و نفسه های عمیقی بکشید  اجازه ندهید افکارتان ذهنتان را مشغول کند ، افکاری که به سراغتان می آید را بلاک کنید . مدیتیشن باعث میشود که در مقابل مسائل سخت و پر استرس مقاوم شوید وتمرکزتان بیشتر شود .

 -4تصمیم بگیرید که فکر خود را روی مشاوره رفتن متمرکز کنید وباید آنرا به اتمام برسانید.

 -5باید برنامه یزی داشته باشید و ترتیب کارهای مهم و ضروری را از غیر مهم تفکیک دهید .

 -6بیشتر اوقات خود را با بهانه های متعدد محدود میکنید و به جای رشد فردی با دروغ گفتن به خودمان در جا میزنیم پس بهانه ها را کنار بگذارید.

 -7دیدن عملکرد نماینده قوی موجب دلسردی نشود که چرا او میتواند و توانمند است اما من نه ، یادتان باشد هیچ چیز غیر ممکن نیست با گذشت زمان و تمرین شما هم حرفه ای می شوید، فقط کافیست عاشق شغلتان باشید .

 -8ساعاتی از روز را به فکر کردن اختصاص دهید تا ایده ها به ذهنتان خطور کند هر چقدر بیشتر فکر کنید ذهن درگیر میشود و راندمان بهتری دارد .

 -9زمانیکه مشتری بنا به دلایلی کنسل میکند و یا در محل حضور ندارد نماینده چون برنامه ای ندارد سر درگم میشود برای رفع بلا تکلیفی همواره لیست های ارجاعی را همراه داشته باشید و یا به صورت یو شکل به مشاوره بروید .

 -10به دلیل نداشتن ارزیابی از نقاط قوت و ضعف همچنان به روش قبل عمل میکنند و نتیجه یکسان حاصل میشود و همین امر موجب دلسردی میشود. بنابراین با مدیر فروش خود در زمینه نقاط ضعف و قوت خود صحبت کنید و راهکار بگیرید.

     

 

دعوت به همکاری و اعطای کد نمایندگی

استخدام رسمی نماینده بیمه پاسارگاد

سازمان فروش تیم پویندگان پاسارگاد (کد 920 بیمه پاسارگاد) با مدیریت مهران باقرزاده سامانی برابر آئین نامه 54 بیمه مرکزی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه به منظورگسترش عرضه خدمات بیمه ای در زمینه فروش حرفه ای بیمه های عمر و تامین آتیه، در سراسر کشور اقدام به جدب و آموزش نیرو می کند.

درباره ما

شرکت بیمه پاسارگاد، شرکتی به بلندای دماوند و به وسعت خزر می باشد. ما آغوش خود را برای پوشش هر چه بهتر ریسک ها و خطرات زندگی شما عزیزان گشوده ایم. ما بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، برای شما فرصت آفرین و زندگی آفرین خواهیم بود. بسته های بیمه عمر ما تضمین حیات شماست. پس با ما همراه باشید.

 

 
 
 
پیوند ها همراه ما باشید
اینستاگرام بیمه عمر لینک دین بیمه عمر فیسبوک بیمه عمر

پویندگان پاسارگاد